Uwaga!

W związku z nadchodzącymi wyborami do Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (I etap) 12 lutego br. (poniedziałek) na długiej przerwie o godz. 12.40 w sali 320 chętni Uczniowie z kl. 7 i 8. mogą zgłosić swoją kandydaturę na elektora.

Jeśli zgłosi się więcej niż dwoje Uczniów, dn. 13.02 (wtorek) odbędzie się w szkole kampania informacyjna, natomiast 14.02 (środa) - debata (kandydaci opowiedzą o sobie i swoich pomysłach na forum), zakończona głosowaniem.

Dn. 14.02.2024 r. lista Uczniów - elektorów desygnowanych do Zgromadzenia Elektorów zostanie przesłana do Przewodniczącego Okręgu Wyborczego nr 3.

Wybory radnych do Młodzieżowej Rady odbędą się podczas Zgromadzenia Elektorów (II etap) w dn. 20.02.br. o godz. 9.00-12.00 podczas spotkania wyborczego dla Okręgu Wyborczego nr 3 w VIII Liceum Ogólnokształcącym, przy ul. Kartuskiej 128 w Gdańsku.

Dokładne informacje nt. wyborów znajdują się na stronie: www.gdansk.pl (należy wpisać w wyszukiwarce: Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska).